close

Login

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora
  • cs
  • it

Zpráva pro členy

03.04.2020

Od začátku krizové situace, spojené se šířením viru Covid-19, je Komora v neustálém kontaktu s Italským Velvyslanectvím v Praze a českými subjekty a pracuje na podpoře jejích členů v případě potřeby.

Na webových stránkách Komory, v sekci News, jsou k dispozici obecné informace k situaci, spolu s řadou tematických přehledů o opatřeních zavedených pro společnosti, v italštině a češtině.

Od pátku 27. března zahájila Komora také řadu webinářů, za účasti odborníků a právníků, s cílem prohloubit a projednat kritické otázky tohoto období: dotace, pracovní právo, smlouvy. Kompletní seznam naplánovaných webinářu je k dispozici na tomto odkazu: https://www.camic.cz/cs/eventi/deni-camic/

Všechny ostatní akce Komory jsou v tuto chvíli odloženy nebo zrušeny. Jakmile to podmínky dovolí, uveřejníme program na příští měsíce.

Doporučujeme vám stáhnout si aplikaci Camic APP, k dispozici pro Android a iOS, díky které budete mít všechny novinky a neustálé aktualizace co nejdříve.

Dále vás informujeme, že od 12. 3. , až do dalšího upřesnění, zaměstnanci Komory pracují v režimu home office a jsou k dispozici na emailu a na svých mobilních číslech. Všechny kontakty jsou k dispozici na https://www.camic.cz/cs/organizace/staff-2/

Kdykoliv nás, prosím, bez obav kontaktujte pro jakékoli dotazy anebo pro sdílení vaší situace a informací, které považujete za důležité a užitečné.

I v této situaci lze obstát díky aktivním kontaktům a síti a díky správnému sdílení informací.

Team Camic

Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin