Resultati di ricerca...
  • cs
  • it
close

Login

Čestná rada

CENTRUM ITALSKO-ČESKÉ OBCHODNÍ KOMUNITYJIŽ OD ROKU 2001

Předseda

Paola Spoladore
Spoladore & Bystřický, advokátní kancelář sro
Partner

Zkušený odborník na mezinárodní právo, právní pomoc, rozhodčí řízení, právo obchodních společností a evropské právo. Po absolvování práv na Karlově univerzitě v Praze získal mezinárodní specializace na University of Bath, University of Washington a Pařížském institutu politických věd. Po různých zkušenostech v advokátních kancelářích v Praze založila v roce 2007 vlastní advokátní kancelář.

Členové výboru

Martin Holub
Holub & David, advokátní kancelář sro
Partner

Absolvoval magisterské studium práv na Západočeské univerzitě v Plzni se studijní praxí na Univerzitě v Miláně. Po řadě zkušeností v advokátních kancelářích v Praze se v roce 2011 stal partnerem středně velké advokátní kanceláře. V roce 2015 založil vlastní advokátní kancelář specializující se na asistenci italským společnostem působícím v České republice.

Silvia Baccarini
BS&P Czech Republic as
Partner

Získala magisterský titul v oboru International Economics na univerzitě Bocconi v Miláně a magisterský titul v oboru Accounting and Business Management na 24ORE Business School. Pracuje jako konzultant v odvětví finančních služeb. V roce 2017 nastoupila do týmu pražského studia BS&P Czech Republic, jehož se stala v roce 2020 partnerem.

Loading…