Resultati di ricerca...
  • cs
  • it
close

Login

Představenstvo

CENTRUM ITALSKO-ČESKÉ OBCHODNÍ KOMUNITYJIŽ OD ROKU 2001

Předseda

Danilo Manghi
Manghi Czech Republic s.r.o.
CEO

Od roku 1999 výkonným ředitelem Manghi Czech Republic, společnost zaměřená na projektování a realizace v sektoru nemovitostí, stavebnictví e infrastruktur v České republice. V letech 2012 až 2021 zastával funkci místopředsedy Italsko-české obchodní a průmyslové komory s pověřením na sektor nemovitostí. V roce 2021 byl jmenován předsedou.

Místopředsedové

Alessandro Pasquale
Mattoni 1873 a.s.
CEO a Majitel

Je výkonným ředitelem skupiny Mattoni 1873, lídrem v sektoru nealkoholických nápojů a minerálních vod na českém trhu a ve střední Evropě. Mattoni 1873 byla jednou z prvních soukromých firem s italským kapitálem v České republice. A.Pasquale je místopředseda Evropské federace balených vod EFBW.

Pavel Zezula
Nová Mosilana a.s. - Gruppo Marzotto
Předseda

Svou kariéru zahájil v roce 1997 v Nové Mosilaně, brněnské společnosti skupiny Marzotto specializované na výrobu vlněných látek, kde v průběhu let zastával různé pozice s rostoucí mírou odpovědnosti. V roce 2015 byl jmenován předsedou představenstva. Je členem předsednictva Krajské hospodářské komory Brno a starostou Svazu textilního a obuvnického průmyslu ČR. Od roku 2017 je honorárním konzulem Itálie v Brně, je rytířem Řádu italské hvězdy.

Členové představenstva

Alberto Brazzale
Brazzale Moravia a.s.
Člen Představenstva

Vystudoval práva na univerzitě v Padově a získal magisterský titul v oboru podnikových financí na CUOA Business School. V roce 2021 se stal advokátem, poté co spolupracoval s advokátní kanceláří BMA v Trevisu, byl jmenován členem představenstva ve společnostech skupiny Brazzale. Je místopředsedou Českého mlékárenského svazu a členem dozorčí rady Agrární komory Olomouc.

Antonio Costantino
Sardegna Travel s.r.o.
General Manager

Jako novinář a ředitel deníku zastával administrativní pozice na místní a regionální úrovni na Sardínii. V roce 2007 se začíná podílet na vedení pražské cestovní agentury Sardegna Travel zaměřené na propagaci sardských turistických cílů. Je držitelem řádu Italské hvězdy v hodnosti Rytíře.

Andrea Fiori
VÚB a.s. - Intesa Sanpaolo S.p.a.
General Manager

Svou kariéru v Intesa Sanpaolo zahájil v roce 1989 a v průběhu let zastával stále odpovědnější pozice v různých pobočkách v Asii (Peking, Šanghaj, Hongkong) a Evropě (Atény, Milán). Od roku 2021 je ředitelem pražské pobočky a Country Managerem v České republice.

Riccardo Lucque
La Collezione s.r.o.
Jednatel

Šéfkuchař a podnikatel, který začal svou gastronomickou kariéru ve věku 16 let. Po různých důležitých mezinárodních zkušenostech, kromě jiného také v USA, odstartoval v roce 2005 otevřením své první pražské restaurace Aromi gastronomickou síť La Collezione.

Roberto Massa
BS&P a.s.
Partner

Podnikatel, který od roku 1997 působí v oboru účetního a daňového poradenství mezi Itálií a Českou republikou a také jako partner studia BS&P se sídlem v Praze a Miláně. V roce 2021 byl zvolen předsedou Výboru Italů v zahraničí pro Českou republiku.

F. Augusto Razetto
Architectural Consulting s.r.o.
Generální Ředitel

S více než 30ti letou zkušeností v oboru nemovitostí v Praze je jedním ze zakládajících členů Komory. Zakladatel a předseda Nadačního fondu Eleutheria, který propaguje výstavy a publikace na poli uměleckém a kulturním. V roce 2021 byl zvolen místopředsedou Výboru Italů v zahraničí pro Českou republiku. Je také držitelem řádu Italské hvězdy v hodnosti Rytíře.

Carlo Schiavetto
Generali CEE Holding B.V.
Finanční ředitel

Vystudoval ekonomii na univerzitě Ca' Foscari v Benátkách a získal titul MBA na CUOA Business School. Nejdříve pracoval pro E&Y a poté pro skupinu Allianz v Miláně a Dublinu jako finanční kontrolor a vedoucí finančního oddělení. V roce 2008 nastoupil do Generali na pozici Senior Controller v oddělení kontroly a strategického plánování skupiny v Terstu. V roce 2013 přichází do CEE Holdingu v Praze na pozici vedoucího controllingu. V roce 2020 se stal finančním ředitelem a členem dozorčí rady a představenstva.

Valentina Stranieri
Unicredit Bank Czech Republic and Slovakia
Head of People & Culture

Specialista HR, pro skupinu Unicredit pracuje od roku 2006, kde v průběhu let zastávala stále odpovědnější pozice na různých pobočkách v Itálii. Od roku 2023 je Head of People & Culture a členem představenstva Unicredit Bank Czech Republic and Slovakia.

Thomas Wieder
Ferrero Česká s.r.o.
Country Manager

Po různých zkušenostech v oblasti prodeje a marketingu v předních nadnárodních společnostech v potravinářském průmyslu nastoupil v roce 2009 do skupiny Ferrero, kde zastával stále odpovědnější pozice v Rakousku a Švýcarsku. Od roku 2022 zastává pozici Country Manager pro Českou republiku a Slovensko.

Loading…