Resultati di ricerca...
  • cs
  • it
close

Login

Představenstvo

CENTRUM ITALSKO-ČESKÉ OBCHODNÍ KOMUNITYJIŽ OD ROKU 2001

Předseda

Danilo Manghi
Manghi Czech Republic sro
CEO

Od roku 1999 výkonným ředitelem Manghi Czech Republic, společnost zaměřená na projektování a realizace v sektoru nemovitostí, stavebnictví e infrastruktur v České republice. V letech 2012 až 2021 zastával funkci místopředsedy Italsko-české obchodní a průmyslové komory s pověřením na sektor nemovitostí. V roce 2021 byl jmenován předsedou.

Místopředsedové

Alessandro Pasquale
Mattoni 1873 as
CEO a Majitel

Je výkonným ředitelem skupiny Mattoni 1873, lídrem v sektoru nealkoholických nápojů a minerálních vod na českém trhu a ve střední Evropě. Mattoni 1873 byla jednou z prvních soukromých firem s italským kapitálem v České republice. A.Pasquale je místopředseda Evropské federace balených vod EFBW.

Pavel Zezula
Nová Mosilana as Gruppo Marzotto
Předseda

Svou kariéru zahájil v roce 1997 v Nové Mosilaně, brněnské společnosti skupiny Marzotto specializované na výrobu vlněných látek, kde v průběhu let zastával různé pozice s rostoucí mírou odpovědnosti. V roce 2015 byl jmenován předsedou představenstva. Je členem předsednictva Krajské hospodářské komory Brno a starostou Svazu textilního a obuvnického průmyslu ČR. Od roku 2017 je honorárním konzulem Itálie v Brně, je rytířem Řádu italské hvězdy.

Členové představenstva

Michele Cirieco
Generali CEE Holding
Head of Bancassurance e Partnership

Více než 30 let ve skupině Generali, od roku 2016 v Generali Holding CEE v Praze se věnuje roli vedoucího analýzy života a zdraví a technické podpory v regionu ACEER. Je držitelem řádu Italské hvězdy v hodnosti Rytíře.

Antonio Costantino
Sardegna Travel sro
General Manager

Jako novinář a ředitel deníku zastával administrativní pozice na místní a regionální úrovni na Sardínii. V roce 2007 se začíná podílet na vedení pražské cestovní agentury Sardegna Travel zaměřené na propagaci sardských turistických cílů. Je držitelem řádu Italské hvězdy v hodnosti Rytíře.

Petr Dostál
CTS Group sro
Ředitel

Od konce 80.tých let působil v oblasti poradenství, vedení a začlenění italských firem na český a slovenský trh. Byl jedním ze zakladatelů a propagátorů Camic, více jak 10 let ve funkci místopředsedy. Dále byl také předsedou Společnosti přátel Itálie a předsedou Italského vzdělávacího institutu v Praze.

Massimo Francese
UniCredit Bank CZ & SK as
CFO

Po více jak 15 letech funkcí na mezinárodní úrovni v UniCredit Bank zastává od 1.dubna 2020 roli CFO pro UniCredit Bank Czech Republic & Slovakia.

Walter Fusar Poli
Deloitte CZ Services sro
Partner

Jako Account partner hlavních finančních italských společností ve střední Evropě se může pochlubit více než 20 letou zkušeností v Deloitte Central Europe.

Riccardo Lucque
La Collezione sro
Jednatel

Šéfkuchař a podnikatel, který začal svou gastronomickou kariéru ve věku 16 let. Po různých důležitých mezinárodních zkušenostech, kromě jiného také v USA, odstartoval v roce 2005 otevřením své první pražské restaurace Aromi gastronomickou síť La Collezione.

Roberto Massa
BS&P
Partner

Podnikatel, který od roku 1997 působí v oboru účetního a daňového poradenství mezi Itálií a Českou republikou a také jako partner studia BS&P se sídlem v Praze a Miláně. V roce 2021 byl zvolen předsedou Výboru Italů v zahraničí pro Českou republiku.

Francesco Augusto Razetto
Architectural Consulting sro
Generální Ředitel

S více než 30ti letou zkušeností v oboru nemovitostí v Praze je jedním ze zakládajících členů Komory. Zakladatel a předseda Nadačního fondu Eleutheria, který propaguje výstavy a publikace na poli uměleckém a kulturním. V roce 2021 byl zvolen místopředsedou Výboru Italů v zahraničí pro Českou republiku. Je také držitelem řádu Italské hvězdy v hodnosti Rytíře.

Paolo Sgobbo
Ferrero Česká sro
CFO

Po více než 14 letech mezinárodních zkušeností ve skupině Ferrero s působením v Itálii, Indii, Spojeném království a Singapuru zastává od dubna 2021 roli CFO ve Ferrero Česká.

Loading…