Resultati di ricerca...
  • cs
  • it
close

Login

Události

Business Morning Briefing: Umělá inteligence a právní aspekty v businessu

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora si vás dovoluje pozvat na setkání s advokátní kanceláří BIRD & BIRD, kdy budete mít možnost seznámít se s příležitostmi a právními výzvami při integraci umělé inteligence do světa podnikání.

Akce je zaměřena na budoucnost umělé inteligence v byznysu, kdy se seznámíme s novým EU AI Act, který je prvním globálním právním rámcem pro umělou inteligenci. Nadále budeme diskutovat o důsledcích a příležitostech pro podniky v této dynamicky se vyvíjející oblasti.

Diskuze proběhne v neformální atmosféře v sídle BIRD & BIRD.

Business Morning Briefing

Umělá inteligence a právní aspekty v businessu

Datum: středa 5. června 2024

Čas: 9.00 – 11.30

Místo: BIRD & BIRD, Karolinská 707/7, Praha 8 - Karlín (maps)

Program

09:00 –09:30 / Registrace & welcome coffee

09:30–11:00 / Seminář

  • The European Way – What is in store for us under the AI Act?
  • The Challenge and Opportunity of AI for Business

11:00–11:30 / Diskuze, Q&A

Jazyk: angličtina

Přednášející:

Lukáš Holub, Counsel

Zaměřuje se na technologické právo a právo duševního vlastnictví. Je členem mezinárodní pracovní skupiny Bird & Bird pro umělou inteligenci. Ve své praxi se věnuje zejména technologickým transakcím, komplexním převodům práv duševního vlastnictví, ochraně značek a digitální regulaci.

Michaeala Čejková, Associate

Specializuje se na právní souvislosti digitálního obsahu. Její odborné znalosti sahají od autorského práva, ochranných známek a softwarového práva až po mediální právo, digitální transakce a ochranu dat. Poskytuje poradenství IT společnostem, vývojářům softwaru, e-commerce platformám a poskytovatelům telekomunikačních a mediálních služeb.

BIRD&BIRD, člen CAMIC, je renomovaná globální advokátní kancelář, která se svou odborností v oblasti regulace a rozvoje digitálního trhu řadí mezi přední právní poradce na světě. Intenzivně a dlouhodobě se věnuje otázkám regulace digitálního trhu, implementaci nových evropských opatření a jejich dopadu na vybrané segmenty tržních odvětví.

Akce se koná zdarma pro členy Camic. Nejste členem? Kontaktujte nás!

Přihlášení na akci: Jan Šesták, jan.sestak@camic.cz / +420 606 076 989.

 

05

Červen

2024

h.

09:00 - 11:30

Loading…