close

Login

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora
  • cs
  • it

Ekonomická konference „Česká republika v roce 2020: rizika a příležitosti pro business“

Budova Churchill I, Italská 2581/67, Praha 2, 120 00


30.10.2019 -

Camic Vás zve na konferenci Česká republika v roce 2020: rizika a příležitosti pro business - Trendy a očekávání v ekonomice ČR a CEE, která se koná 30. října 2019 od 16.30 v sídle společnosti Deloitte Czech Republic, Budova Churchill I, Italská 2581/67, Praha 2, 120 00. Jak se bude chovat česká ekonomika v době brexitu, německé konjunktury a velkých globálních změn? S předními odborníky na národní úrovni rozebereme poslední ekonomické trendy a očekávání pro příští rok s důrazem na možná rizika a nejvýznamnější příležitosti pro podnikatele.

Keynote speaker: Jiří Rusnok Guvernér, Česká národní banka         

Přednášející:          

David Marek Chief Economist & Director, Deloitte Czech Republic

Pavel Sobíšek Chief Economist, UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Program:

16:30   Registrace

17:00   Úvodní proslov

17:10   Keynote speech: Jiří Rusnok, Guvernér, Česká národní banka

 17:25   NA HRANĚ KONJUNKTURY - David Marek, Deloitte Czech Republic
Různé perspektivy hospodářského systému, globální ekonomické změny a tenze v oblasti mezinárodního obchodu od brexitu po „zadrhávající německý motor“.

18:00   Coffee break

18:15   CO SE ODEHRÁVÁ V GLOBÁLNÍ EKONOMICE: CYKLICKÝ VÝKYV NEBO ZMĚNA PARADIGMATU? - Pavel Sobíšek, UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia
Obavy pramenící z cyklického vývoje ekonomiky: jak dlouho si česká ekonomika zvládne udržet stabilitu? Kdy, pokud vůbec, posílí česká koruna? 

18:50   Panel, Q&A 

19:15   Italský aperitiv & networking 

 Jazyk: italština a čeština se simultánním tlumočením
Cena:
750 Kč + DHP pro členy | 1 500 Kč + DPH pro nečleny

Registrace: nejpozději do 23. října 2019 na Ivana Třosková ivana.troskova@camic.cz

 

Po potvrzení účasti bude vystavena faktura. Účast lze zrušit bez stornopoplatků do 3 pracovních dnů před termínem akce. V případě že účast nebude zrušena ve stanovené lhůtě, budou v každém případě účtovány stornopoplatky ve výši 100% dle výše uvedené účastnické ceny. 
Potvrzením účasti na akci dáváte organizátorovi formální souhlas s použitím a archivací eventuálních fotografií a videí pořízených v průběhů konkrétního setkání, a to za účelem úzce spojeným s aktivitami komory: zveřejnění na webových stránkách, v newsletter, ročence a dalších médiích, jak uvedeno na www.camic.cz
right
left
Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin