Resultati di ricerca...
  • cs
  • it
close

Login

Události

„Itálie – zahrada světa. Kde se příroda setkává s uměním, řemeslem a designem“ – IKI Praha

Dne 27. května se v Italském kulturním institutu v Praze bude konat zahajovací přednáška k mezinárodní výstavě „Itálie –  zahrada světa. Kde se příroda setkává s uměním, řemeslem a designem“.

Výstava představuje cestu za poznáním uměleckého dědictví italských zahrad, klasických i současných, a to prostřednictvím autorských snímků a fotografií shromážděných v sedmi tematických oddílech: krajina, kresba, voda, botanika, umění, společenskost a poznání. Ikonografická procházka od renesance až po současnost po veřejných i soukromých parcích, historických vilách a monumentálních zahradách Apeninského poloostrova, která překvapí nečekanými podněty i ty největší znalce. Pořádá Italský kulturní institut v Praze ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí a mezinárodní spolupráce a za přispění Asociace italských parků a zahrad a Italského fondu životního prostředí (FAI).

Datum: 27. května v 18:00

Místo: Barokní kaple Italského kulturního institutu, Vlašská 34, Praha

Registrace: Účast zdarma na základě povinné rezervace prostřednictvím Eventbrite https://www.eventbrite.it/e/biglietti-italia-giardino-del-mondo-where-nature-meets-art-craft-and-design-886139887257 

27

Květen

2024

h.

18:00

Loading…