close

Login

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora
  • cs
  • it

Konference o nájemném nemovitostí

Andel's hotel, Praha


05.05.2005 -

Za účelem nabídnout podrobné a specifické informace o důležitých ekonomicko-legislativních novinkách v sektoru nemovitostí zorganizovala Obchodní komora ve spolupráci s FIAIP a Confedelizia kongres:

“Nájemné nemovitostí: analýzy a perspektivy v očekávání deregulace nájemného, porovnání s italskou zkušeností”

k objasnění situace v jednom ze sektorů, ve kterých jsou italští podnikatelé v České republice tradičně velmi činní. Bylo vybráno aktuální téma – regulace nájemného a perspektivy liberalizace také ve světle italské zkušenosti.

Významní řečníci: Petr Přikryl – náměstek Ministra pro místní rozvoj, Petr Gandalovič – starosta města Ústí nad Labem, Stanislav Křeček – Asociace nájemníků ČR, Tomislav Šimeček- předseda Občanského sdružení majitelů domů, Nino Scripelliti, Pier Luigi Amerio – místopředsedové Confedelizia, Osvaldo Grandin – místopředseda FIAIP

Následující den 6. května 2006 se ve vinotéce VinodiVino uskutečnil workshop formou bilaterálních setkání mezi zástupci FIAIP a Confedelizia a českých podnikatelů s realitami, během kterého si podnikatelé obou zemí vyměnili a konfrontovali své zkušenosti.

right
left
Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin