close

Login

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora
  • cs
  • it

Pirelli Golf Cup Niké 2006

Karlovy Vary


03.07.2006 -

Potvrzením úspěšné spolupráce mezi CAMIC, International Sports Marketing, s.r.o. a Gusto Italia Clubem byl 2. ročník prestižního golfového turnaje Pirelli Golf Cup Niké odehrávající se 3. července v Karlových Varech souběžně s filmovým festivalem.

Vedle především italských společností Pirelli, Alfa Romeo, SIAD, DeLonghi, Olivetti, CIPA, Bag International, LaTrentina se na příjemné atmosféře výrazně podílely české protějšky Imperial Karlovy Vary a.s. – lídr v českém lázeňství, Bohemia Sekt – zastupující na českém trhu, mimo jiné, Cinzano a Campari.

Na hřišti s bezmála stovkou hráčů byli zástupci českých a italských společností Generali, Manghi Group, Ducati, Moto Guzzi, Sergio tecchini, Colnago, Defend Group, Pražská teplárenská, osobnosti Ondřej Hejma, Karel Loprais, Ivana Christová a majitel baru “Solidní nejistota” Daniel Rajnoch, který v turnaji zahrál nejlepší výsledek. Udělena byla i cena fair-play jedné z předních golfových hráček Kateřině Mašínové.

Po vyhlášení výsledků turnaje generálním ředitelem Pirelli ČR Ing. Janem Mulačem a zástupcem organizátora Ing. Marcelou Kupčekovou, proběhla slavnostní aukce kalendáře Pirelli 2006, jejíž výtěžek byl darován prostřednictvím nadačního fondu NIKÉ Masarykovu onkologickému ústavu v Brně.

right
left
Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin