Resultati di ricerca...
  • cs
  • it
close

Login

Události

Webinář: „Efektivní digitální marketingové strategie pro malé a střední podniky“

Digitální marketing je soubor strategií a činností zaměřených na propagaci společnosti, jejích produktů a služeb prostřednictvím digitálních kanálů. Pro malé a střední podniky digitální marketing hraje důležitou roli pro zvýšení viditelnosti na internetu, oslovení širšího publika a efektivní konkurence. Význam jeho nástrojů se odráží ve schopnosti nabídnout měřitelnou návratnost investic (ROI – Return on Investment) a personalizované interakce se zákazníky.

Datum: čtvrtek 4. dubna 2024
Čas: 9:00 – 9:45 hod.

Obsah:

  • Význam digitálního marketingu pro malé a střední podniky
  • Rozdíly a podobnosti na italském a českém trhu
  • Marketing na sociálních sítích a pozitivní/negativní případové studie
  • E-mailový marketing - rozpočty a příklady
  • SEO a obsahový marketing
  • Budování efektivního marketingového trychtýře s omezenými rozpočty
  • Využití umělé inteligence v digitálním marketingu

Přednášející:

Gabriele SERUGHETTI, Agentura Miss Key & Mr. Wolf, člen CAMIC. Po 20 letech zkušeností ve světě grafického designu, kreativní režie a projektového managementu vede Gabriele od roku 2020 vlastní komunikační agenturu. Pracoval pro více než 100 společností (od malého obchodu po velikou holdingovou společnost), zabýval se identitou značek a zvyšováním jejich povědomí. Nadále 2D animací, designem obalů a UI/UX, doprovázel grafickou produkci od plánování až po realizaci samotné komunikační strategie. Veškeré tyto zkušenosti získal působením na volné noze v rámci komunikačních agentur (italských i mezinárodních) v Miláně, ať v roli art directora & digitálního specialisty. Gabriele je vlastníkem diplomu z virtuálního designu a magisterského titulu v oboru Art Direction získanému na Evropském Institutu Designu. V neposlední řadě vlastní certifikaci na Google ADS & Analytics a Native Advertising Strategy.

Jazyk: italština se simultánním překladem do češtiny.

Platforma: Online Zoom; link k připojení k webináři bude přihlášeným automaticky zaslán e-mailem po registraci.

Akce se koná zdarma pro členy Camic. Nejste členem? Kontaktujte nás!

Pro informace a přihlášení s upřesněním formy účasti se obracejte na: Jan Šesták, jan.sestak@camic.cz / +420 606 076 989.

04

Duben

2024

h.

09:00 - 09:45

Loading…