Letiště Praha bude mít od podzimu znovu přímý let do Benátek.
Spuštění nových letů na Letiště Marca Pola v Benátkách oznámila společnost Smartwings. V současnosti nejsou žádné přímé spoje mezi Prahou a italským městem na laguně. Nejbližšími alternativy jsou Treviso, Verona v podzimním období a Terst, kde lety končí v listopadu.
Smartwings začne lety provozovat na konci října a od listopadu bude létat do Benátek čtyřikrát týdně. Spoje jsou naplánované na pondělí, čtvrtek, pátek a neděli.
Zdroj: Smartwings
Zdroj fotografie: Pixabay



