close

Login

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora
 • cs
 • it

Letní kurzy italštiny – Società Dante Alighieri

Letenské náměstí 1, Praha 7


15.06.2020 -

Società Dante Alighieri nabízí nové letní kurzy:

 • Cesta do Itálie, A1.1-A1.3 a A2 (prezenčně a online)a B1 (online)
  V kurzu bude student společně s vyučujícím cestovat do italských měst, objevovat známá místa, tamní kuchyni, umění, ale také místní zvláštnosti. Během kurzu se budou řešit také gramatické jevy, slovní zásoba a komunikační témata typická pro danou úroveň.
 • V kině (Al cinema), B2-C1(online)
  V kurzu zhlédne student společně s vyučujícím celkem 4 krátkometrážní filmy. Kromě sledování filmů v lekcích vyučující navrhne gramatická cvičení, cvičení na slovní zásobu a komunikaci.
 • Vše o gramatice (A tutta grammatica) od úrovně A1 do C1(online)
  Student se bude zabývat sérií gramatických jevů typických pro danou jazykovou úroveň. Pro každé téma budou navrženy aktivity, které mají za úkol procvičovat gramatiku jednak psanými, jednak ústními cvičeními.
 • Večeře se Sárou (Cena con Sara) od úrovně A2(online)
  Během kurzu vás Sára ze své kuchyně provede přípravou typické nedělní večeře nebo jiného pokrmu, který si poté budete moci vychutnat. Vyučující předem informuje o všech potřebných ingrediencích kvůli nákupu a připraví také učební materiál týkající se pokrmu připravovaného v téže lekci.

Získejte slevu 10 % na celkovou částku kurzovného – platí v případě zápisu na více kurzů, které nenavazují. Slevu 10 % na celkovou částku získáte také v případě, že se na naše kurzy přihlásíte vy a váš příbuzný (kurzy italštiny, češtiny, kurzy pro děti).

Členové Camic mají 10% slevu na kurzy Dante Alighieri. Sleva pro členy se nesčítá.

Celý seznam letních kurzů italského jazyka najdete na www.dantepraga.cz

Nabídka letních kurzů je průběžně aktualizována. Sledujte web www.dantepraga.cz nebo profily na sociálních sítích: Facebook Società Dante Alighieri,  Instagram dantepraga a YouTube dantepraga.

Více informací zavoláním na číslo 773 034 030 nebo napsáním e-mailu na corsi@dantepraga.cz

Více informací: corsi@dantepraga.cz, +420 773 034030

Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin