Resultati di ricerca...
  • cs
  • it
close

Login

News

14.12.2022

Christmas Party Camic popřála svým členům

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora uspořádala v úterý 13. prosince svou Christmas Party, která se uskutečnila v podmanivých prostorách Cloud 9 Sky Baru & Lounge hotelu Hilton Prague. Večera v uvolněné atmosféře se zúčastnilo několik stovek členů a hostů.

S Christmas Party se chtěla Italsko-česká komora setkat se svým členy na konci roku 2022, který byl nabytý výzvami. Předseda Manghi jménem Komory popřál členům k Vánocům a novému roku 2023. „Ať je pro vás všechny plný radosti a úspěchu,“ řekl Manghi. Místopředseda Alessandro Pasquale pak tlumočil pozdravy čestných předsedů – Antonia Pasqualeho a Ginfranca Pinciroliho.

Ve svém pozdravu italský velvyslanec v Praze Mauro Marsili vyjádřil svůj obdiv pro práci, kterou Komora dělá. „Velvyslanectví a obchodní komora tvoří jeden tým a chceme v tom pokračovat,“ řekl velvyslanec Marsili.

Poděkování za podporu patří sponzorům Generali Česká pojišťovna, UniCredit Bank Czech Republic & Slovakia, Nová Mosilana, Manghi Czech republic, Mattoni 1873, Ferrero Česká e Bysaha (Bottega Verde), Brazzale Moravia, Bevande, Ramenzoni, Italianfoodprague.

Pro snazší prohlížení fotografií KLIKNĚTE ZDE

Fotografie: Studio Adam & Costey

Loading…