close

Login

Italsko-česká obchodní a průmyslová komora
  • cs
  • it

Summer Party ve znamení italsko-českých vztahů

27.06.2019

Ve středu 26. června proběhla v Art Restaurant Mánes v Praze velká letní party Italsko-české obchodní a průmyslové komory.

Summer Party, které se zúčastnilo vice než 300 členů a hostů, zahájili svými pozdravy předseda komory Gianfranco Pinciroli a místopředseda Alessandro Pasquale, kteří zdůraznili význam těchto společenských akcí pro upevnění vztahů mezi členy. “Italsko-česká komora a její členové jsou opravdovou přidanou hodnotou v ekonomických vztazích mezi Itálií a ČR,” vysekl poklonu komoře italský velvyslanec v Praze, J.E. Francesco Saverio Nisio.

Večer dále pokračoval módní přehlídkou pořádanou Miss Czech Republic a živou hudbou od italské skupiny Heartbreak Hotel. V průběhu večera hosté mohli obdivovat vystoupení Rock&Roll acrobatic dance a Swing Fire Show Pyroterra. Nechyběla tradiční letní loterie s významnými cenami Alitalie, Pivo Malastrana a fotografie Pavla Koppa. V průběhu večera byly hostům k dispozici casino stoly, fotokoutek a Ferrero Crepe Point.

Summer Party byla uspořádaná za podpory main partnerů UniCredit Bank a Karlovarské minerální vody, golden sponzorů Generali e Všeobecná úvěrová banka, silver sponzorů Manghi Czech, Nová Mosilana, Tecnocap a Trafil Czech, Axa Management Services, Iveco Czech Republic, CFH Group - Magniflex, Tribase Networks a sponzorů Lavazza, Ferrero Česká, La Fattoria e Pivo Malastrana. Partnerem večera byla Miss Czech Republic.

Zdroj: Camic

Zdroj foto: Studio Adam-Costey

right
left
Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin